Informace k aktuální situaci - aktualizace 1.4.2020

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 19 březen 2020

V tomto článku budeme průběžně aktualizovat informace, které se týkají situace ohledně koronaviru. Jedná se o informace, které jsou určeny jak studentům, tak široké veřejnosti. Sledujte prosím pozorně tento článek.

Pro studenty

Vážené studentky, vážení studenti, vzhledem k tomu, že přerušení výuky ve školách nebude úplně krátké, hledáme cesty, jak alespoň dílčím způsobem můžeme odpadlou výuku nahradit jinou formou výuky. Pedagogové školy v současnosti hledají vhodné formy aktivit, které pro vás mohou připravit. Buďte tedy připraveni ke spolupráci, sledujte emailovou komunikaci, sdělení v systému Bakaláři, Messenger, FB skupiny a další dálkovou komunikaci, kterou pedagogové zvolí ke komunikaci s vámi. Prosím, reagujte na instrukce pedagogů v požadovaném rozsahu a buďte nápomocni i tím, že budete potřebné informace mezi sebou navzájem sdílet.

  • Maturitní ples by se měl uskutečnit v novém termínu a tím je sobota 2.5.2020. Ve zbývající části letošního školního roku budou v rámci výuky zrušeny všechny akce typu sportovní kurzy, exkurze, zahraniční zájezdy, atd.
  • Zkoušky na zbrojní průkaz, které se měly konat 19. a 26. 3. 2020 jsou ZRUŠENY! O náhradním termínu vás budeme informovat.

Pro veřejnost

  • Vzhledem k mimořádným opatřením rušíme pro letošní rok VÝSTAVU TROFEJÍ, která se měla konat ve dnech 4. 4. - 11. 4. 2020.
  • Zkoušky na zbrojní průkaz pro veřejnost ZRUŠENY (do odvolání).
  • Uzavřeny jsou obě střelnice, jak v Trutnově tak ve Svobodě nad Úpou (do odvolání).

Provoz sekretariátu

  • Sekretariát bude v době karantény otevřen od pondělí do pátku od 8 do 14 hodin.

Pro rodiče