Letní tábor

Kategorie: Aktuality
Autor: Bc. Veronika Chrobáková
Vytvořeno: 09 červenec 2020

První ročník letního dětského tábora je v plném proudu. V okolí chaty Vobešlovky jsme postavili stanové zázemí, které je obklopeno úžasnou přírodou. V pátek končí 1. turnus a v sobotu pak přivítáme nové táborníky. Připravili jsme si bohatý program, který je zaměřený na přírodu a sport.

V nabitém programu nechybí výroba stopy zvěře ze sádry, návštěva pevnosti Stachelberg, sportovní olympiáda, fotbal, mikroskopování, botanická vycházka, lesní pedagogika, šipkovaná, stezka odvahy, posezení u táboráku, střelba ze vzduchovky s odbornou přednáškou, pozorování zvěře, výlet do Krkonošského národního parku a další hry. Táborníci také pilně střeží vlajku, která je pod neustálým náletem loupežníků.

Složení družstev, které si děti samy pojmenovaly:

  • 1.turnus: Jezevci, Vlčáci, Pumy, Lišáci, Divočáci
  • 2. turnus: Lesníci, Divočáci a Zvěřina

Děkujeme všem zaměstnancům a studentům, kteří se podíleli na přípravách a organizaci letního tábora. Pozitivní zpětná vazba od dětí a rodičů je pro nás největší odměnou a už teď se těšíme na další ročník.

  • Partner akce: VOJENSKÉ LESY A STATKY ČR, s.p.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.