Klasifikace a rozvrh

Přístup k informacím o studijních výsledcích pomocí webové aplikace. Škola používá pro Trutnov a pro Svobodu nad Úpou dvě samostatné instalace školního systému Bakalář. Studenti nebo rodiče se do aplikace přihlašují prostřednictvím odkazů níže.

Návod na instalaci aplikace Bakaláři do mobilního telefonu s operačním systémem Android je ke stažení zde.

Klasifikace

Přístup do Bakaláře pro Trutnov

Přístup do Bakaláře pro Svobodu nad Úpou

Dne 6. května 2020 došlo k bezpečnostní aktualizaci programu Bakaláři pro studující ve Svobodě na Úpou. Webové rozhraní programu pro rodiče a žáky (klasifikace i rozvrh) je nyní přístupné pouze pod zabezpečeným protokolem https. Ostatní nastavení zůstávají beze změn - přihlašovací jméno a heslo. Tuto změnu (https v názvu adresy) je nutné provést i pro mobilní aplikaci, pokud ji používáte. 

Rozvrh hodin

Přístup k rozvrhům tříd, rozvrhům kantorů a rozvrhům učeben pomocí webové aplikace. Škola používá pro Trutnov a pro Svobodu nad Úpou dvě samostatné instalace školního systému Bakaláři. Studenti nebo rodiče se do aplikace přihlašují prostřednictvím odkazů níže.

Přístup k rozvrhu pro Trutnov

Přístup k rozvrhu pro Svobodu nad Úpou

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.