Kategorie: Odborné exkurze
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 17 duben 2019

V pondělí 15.4. 2019 se třída 1.B vydala na exkurzi do Adršpašských skal. Ve skalním městě jsme prošli celý okruh a projeli se na lodičce. Díky výkladu naší třídní učitelky Mgr. Radky Lonské jsme se přiučili novým znalostem.

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Ing. Jan Téra
Vytvořeno: 27 únor 2019

V úterý, dne 26.2.2019 vyjeli studenti ročníku 3.A v rámci předmětu Pěstování lesa za názornými ukázkami lesního semenářství a lesního školkařství do oblasti Týniště nad Orlicí.

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Ing. Ondřej Jirmann
Vytvořeno: 06 prosinec 2018

Dne 27. listopadu vyrazila třída 4. A na výjezdní praktické cvičení. Nejprve jsme navštívili Pilu Třebešov patřící Matrix a.s., kde nás uvítal generální ředitel společnosti Ing. Libor Burian.

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Ing. Jan Téra
Vytvořeno: 05 prosinec 2018

Dne 4.12.2018 vyjeli studenti 4.B ročníku společně se svými vyučujícími za názornými ukázkami pilařské výroby a pěstování horských smíšených porostů do oblasti Orlických hor.

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 05 říjen 2018

Dne 21. září byl náš poslední exkurzní den na Moravě. Ráno jsme se rozloučili s Pasohlávkami, kde jsme byli ubytovaní a vyrazili jsme směr Punkevní jeskyně a propast Macocha.

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 03 říjen 2018

Jak jsme již dříve slíbili, přinášíme zprávu z odborné exkurze čtvrtých ročníků tříd 4.a a 4.B z pohledu studentů.

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 26 září 2018

Ve středu jsme vyrazili brzo ráno od školy a dorazili do Lednice. Ve zdejším zámku nás čekala prohlídka letním sídlem postaveným rodem Lichtenštejnů. Po poutavé prohlídce jsme šli na oběd. Poté jsme navštívili Vysokou školu zahradnickou v Lednici.

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 24 září 2018

Měsíc září je měsícem školního roku, kdy studenti 4.ročníků absolvují týdenní odborné exkurze. A tak i tento rok v termínu od 17.9. do 21.9 . vyjeli studenti 4.A a 4.B oboru lesnictví na svou pouť za lesnickým poznáním. Postupně navštívili následující lesnické subjekty.

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Mgr. Marta Hamerská
Vytvořeno: 22 září 2018

Dne 18. 9. 2019 jsme navštívili výzkumnou stanici v Opočně. Pracovníci ústavu nás mile přivítali a provedli areálem. Nejen, že nám ukázali své odborně vybavené laboratoře, ale také nám předvedli práci se složitými přístroji.

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Mgr. Marta Hamerská
Vytvořeno: 22 září 2018

Dne 17. 9. 2018 jela naše třída 4.O na exkurzi do Českého ráje. V první části exkurze jsme navštívili PR Plakánek. V tomto údolí jsme viděli říčku Klenici, zbytky lužních lesů, pískovcové skály s reliktními bory a management orchidejových luk.

Číst dál

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.